menü kapcsolat Képek Hírek Alapítvány Zöldovi Csoportok Bemutatkozunk

Nagyvázsonyi Óvodáért Alapítvány

Óvodánk működésének érdekében, óvodai alapítványt hoztunk létre, játékok bővítésére, rendezvények szervezésére céljából.
A bevételeink külső forrása a felajánlott adó 1%-a, valamint szülői, nagyszülői, vállalkozói adományok.
Mi magunk is igyekszünk minden lehetőséget megragadni. Több, mint 10 évre visszamenően a farsangi időszakban Óvodabált szervezünk, a szülők, nagyszülők, támogatók részvételével.
Az őszi időszakban a gyerekek segítségével összegyűjtjük az intézmény udvarán termett több zsáknyi diót, a lelkes szülőkkel pedig heti pár alkalommal összegyűlve diótörést szervezünk.
Zöld óvoda révén fontosnak tartjuk a hulladékgazdálkodást, hiszen ezzel nemcsak a környezetünkért teszünk, de bevételünk is származik a papír, sörös doboz gyűjtéséből.
Az Óvodabál bevétele, az értékesített dió, a befolyt összegek az alapítvány célkitűzéseit segítik.

Köszönjük az eddigi segítségeket!
Amennyiben úgy érzi egy jó ötlettel, anyagi felajánlással, a rendezvényekben való részvétellel szívesen támogatná működésünket, keressen minket bátran!

Legyen részese a gyermekeinket körülvevő szociális hálónak, ismerje meg jobban intézményünket, az itt dolgozókat, a szülőket!

Adószámunk: 18925104-1-19
E-mail cím: info@mesevar-ovoda.hu