menü kapcsolat Képek Hírek Alapítvány Zöldovi Csoportok Bemutatkozunk


Csoportjaink

ficánka

Gondozónők:
Mesterházi Mária,
Izsánné Takács Melinda

Technikai dolgozó:
Kálmán Józsefné

  1. Baracska Borbála
  2. Bocskai Máté
  3. Farkas Ákos
  4. Fromvald Sára
  5. Horváth-Buday Bulcsú
  6. Kadala Miron
  7. Kenyeres Tamás
  8. Korcz Ármin
  9. Kósa Emma
  10. Molnár Sára Georgina
  11. Nyúzó Bence
  12. Szita Bálint
  13. Trájer Kevin
  14. Váradi Krisztián
  15. Vadas Noel
  16. Varga Csenge
  17. Vörös Kristóf

 

 

ficánka

Óvodapedagógus:
Bocskay Zsuzsanna
Treier Gabriella

Dajka néni:
Farkasné Körmendi Zsuzsanna

  1. Balogh Kevin
  2. Dávid Roland
  3. Dezső Dominik
  4. Ebele Dániel
  5. Farkas Ervin
  6. Giesz Barbara
  7. Horváth-Buday Bertalan
  8. Korcz Ádám
  9. Kugler Tamás
  10. Kungl Alexa
  11. Kungl ramona
  12. Lepenye Dzsenifer
  13. Molnár Levente
  14. Nagy Vanessza
  15. Nyári Norbert
  16. Rieger Beatrix
  17. Sperl Noel
  18. Szendrődi Patrik
  19. Szigeti Kevin
  20. Varga Miklós
  21. Varga Réka
  22. Vörös Dávid

 

ficánka

Óvodapedagógus:
Marton Teréz
Egyed Katalin

Dajka néni:
Schenek Lászlóné

  1. Bocskai Dominik
  2. Bokor Boglárka Anna
  3. Dezső Kevin Károly
  4. Fazekas Attila
  5. Fuit Róbert
  6. Gyevnár Bendegúz
  7. Henn Xavér
  8. Inhoff Kristóf - Totó
  9. Kovács Áron Zsolt
  10. Kötél Benedek Péter
  11. Lamperth Tamás Gergő
  12. Magasi Alina
  13. Nagy Viktória
  14. Németh Noel
  15. Rompos Lili
  16. Pesti Nimród
  17. Podányi Panna
  18. Stáhl Linda
  19. Sperl Patrik Ádin
  20. Szegedi Emese
  21. Szórádi Edina Liliána
  22. Zab Ádám
  23. Zseli Péter János
  24. Zsuppán Kornél

 

ficánka

Óvodapedagógus:
Heizerné Dankó Csilla
Bíró Andrea

Dajka néni:
Feketéné Scheller Zsuzsanna

  1. Balogh Dzsenifer
  2. Farkas Boglárka
  3. Fromwald Léna
  4. Fugli Regina
  5. Fuit Lola
  6. Giesz János
  7. Horváth-Buday Bendegúz
  8. Horváth Milán
  9. Horváth Vivien
  10. Kaszap Csenge
  11. Khiesz Soma
  12. Kolompár Kitti
  13. Kovács Lilla
  14. Kovács Péter
  15. Kötél Hanna
  16. László Bulcsú
  17. Leitold Flóra
  18. Mekler Viktória
  19. Mersics Janka
  20. Nyűzó Bianka
  21. Pálfy Tímea
  22. Parrag Eszter
  23. Szeifer Milán
  24. Szórádi Milán
  25. Szőke Martin
  26. Varga Cserák Eszter

Brumi csoport

ficánka

Óvodapedagógus:
Kissné Simon Dóra
Schumacher Józsefné

Dajka néni: Ignácz Istvánné

  1. Baracska Barnabás
  2. Csányi Vivien
  3. Dubics Dorka
  4. Fábry Lehel
  5. Fazekas András
  6. Forintos Márk
  7. Fugli Márton
  8. Gyevnár Zalán
  9. Husvéth Ádám
  10. Inhoff Csongor
  11. Iván Máté
  12. Izsán Vilmos
  13. Kiss Ákos
  14. Kiss Laura
  15. Kolontári Dóra
  16. Kovács Ábel
  17. Kovács Fruzsina
  18. Kötél Réka
  19. Lampert Bence
  20. Rózsás Áron
  21. Sipos Eszter
  22. Slemmer Áron
  23. Takács Gréta
  24. Tóth Zoé
  25. Váradi Júlia
vissza az oldal tetejére

2009-2012 Mesevár Óvoda és Bölcsöde Nagyvázsony
© Minden jog fenntartva

arttitude design